Podlahové rošty PR-33/11-30/2 - ocel-zinkovaná - protiskluz S3 - 1000x1000
Kód produktu110.3311.0097
Nosná délka (mm)1 000 mm
Nenosná šířka (mm)1 000 mm
Hmotnost30,99 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 3 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Lisovaný podlahový rošt (PR), 33/11 - rozteče nosných 33 mm / rozpěrných 11 mm, výška 30 mm, síla 2 mm, ocel S235JR (ST37.2 nebo také ČSN 11373) v povrchové úpravě žárovým zinkováním dle EN ISO 1461, protiskluz S3 - na rozpěrných páscích.
Dostupnost na hlavním skladě: Na objednávku | na cestě 10,00 ks
Protiskluzové provedení podlahového roštu je na rozpěrných páscích ( S3 ).
Nosná délka podlahového roštu je 1000 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod podlahovým roštem by měla být 940 mm, jelikož rošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka podlahového roštu je 1000 mm.
Tyto podlahové rošty jsou vyrobeny dle normy DIN 24537-1 a splňují veškeré její požadavky.
Podlahové rošty jsou vyrobeny ve standardní výrobní toleranci dle RAL-GZ 638.
Více o normách a tolerancích naleznete na stránkách www.rodif.cz / normy
Parametry
Související zboží
Akce
SklademMnožstevní sleva
999.20s1.001
Kompletní úchyt - UC-H20s/D32-8x80 (PKHV)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH
> 50 ks
Akce
SklademMnožstevní sleva
Horní sponka HS23 - ocel-zinkovaná
Horní spona pro oko 30x10 mm, upevněný přes 2 rozpěrné pásky